środa, 22 lipca 2015

Signum Temporis

  Czas leci nieubłaganie. Internetowe blogi zeszły do poziomu niszowego, są dobre dla modnych córek premiera albo nerdów piszących o kucykach. Ewentualnie dla programistów pasjonujących się jakimiś dziwacznymi językami programowania, nie mającego większego przełożenia na warunki produkcyjne ... Od paru ładnych już lat panuje nowa technologia, zwana "TwarzoKsiążką". Teraz tam cały świat, począwszy od przeciętnego psa podwórkowego po koronowane głowy Europy, publikuje swoje złote myśli, zainteresowania, prezentuje swoje życie, opisuje przygody jakie go spotkały, i tak dalej i tak dalej ... W końcu i nasza korporacja w swym statecznym i majestatycznym pędzie przez świat IT dostrzegła stabilność i popularność tejże technologii. Oto owoc:


   Tak więc niech tam teraz toczy się życie softkontraktorów - lajkujmy, wpisujmy komentarze i żyjmy życiem firmy w prawdziwej, nowoczesnej amerykańskiej cyberprzestrzeni! A blog ... cóż ...  niech pozostanie taką oldskulową retro-zabawką w hipsterskim stylu ;)


11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Nie no, panie, dajta spokój.

Anonimowy pisze...

Dziadkowie z "Muppet Show":
- Wszystko dobre, co się kończy.
- Ale nie to!

ZaniepokojonyGłosPółnocy pisze...

Wchodzi człek na bloga licząc na jakiś zgrabny komentarz o kolejnym kamieniu milowym, wszak półmilionowe issue stało się ciałem, a tu wpis jakże odmienny w swym wyrazie: druzgocący, miażdżący, siejący spustoszenie... Błagam nie! Wszak twarzoksiążka w żaden sposób nie jest nawet namiastką tego miejsca. Tam jest wspaniale, tam jest cudownie, tam jest dumnie... A tu? Prawdziwie...

krk pisze...

Widać korpo w obawie przed upadkiem 'morali' (a raczej w wyniku coraz częściej odchodzących morali) zakazała prowadzenia konkurencji w wychwalaniu korpo.

backend developer pisze...

Smutno mi teraz :(

Anonimowy pisze...

Czemu? Nie musisz czekać teraz tygodniami na kolejny denny post.

Anonimowy pisze...

http://pasteboard.co/ytx2jHZ.png

Anonimowy pisze...

No co wy? To taki dobry blog był :(

Anonimowy pisze...

Szkoda, że już nie ma nowych wpisów :S

aasapolska.pl pisze...

Tak naprawdę to ten blog z dnia na dzień coraz niżej upada. Adminowi już się pewnie nie chce go prowadzić.

Anonimowy pisze...

Ten blog robił więcej dobrego dla sofy systemu niż cały marketing. Przez takie miejsca ludzie się vardziej utożsamili z firmą.